Detail uživatele diskuzního fóra - zeli

Datum prvního příspěvku
13.04.2003
Celkový počet příspěvků
1555
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1450
Ptejte se vedení Bohemky 64
Tlachy a kecy 40
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
nMl6kXxp 200
4+/PpEYc 168
mNLhe4n1 80
yOVHpvnf 65
dqoFfCAH 53
Xgzsqs7O 45
i1w+HoTW 25
qYW8eUkn 14
FZXEWYD9 7
/qbP8e2N 5 FreeBeam
SdtlzX6h 4
edC4nQnm 4
obHHqVfp 4
TAzY+EFI 4
GtjEuJ73 3
rso7Htff 3
5pV7N2RD 3 Lombardos
TTx72z2+ 3
cl2Decnx 3
VNi+XjTK 2
AhHYYhTk 2
o/+8QBZl 2
OEK9me22 2
v+prN7BP 2
3GlUVAYV 2 donpedro12
q1273qZ6 2
I4t+MU3V 2
YVwu05Ro 2
7fPCAteJ 1
74bACljd 1
DWZ0tiQx 1
z+UP01ku 1
Tu8C5/H3 1
0rA0oVFw 1
U/9oIHQF 1
YJJ4SGzG 1
pcfO4P8c 1 zeppelin
qozSi3Gi 1
SHlhSPvV 1
mDnzq0rw 1
MkRCuTr/ 1
rnR0Pa6h 1 kalous
eieDIbJp 1
xIW7x8g6 1 Slamak, Cavalera
z+BaM7Fu 1
y2g/lviL 1
5K/VYbz6 1 tyfoon
8srHnYgt 1
EbFN+1SU 1
1uY329jl 1
obZrNrSC 1
riwgKBui 1
pNntrNbq 1 Avatov
puyrU19N 1
8EHnsaBG 1
kFUR2G1N 1
KE95ufuR 1
nZXgiP6E 1
YfbH28FD 1
wRyAsBYi 1
/evy0C26 1

Už mají dost Jardy. Mít po letech mančaft, který víceméně zůstal beze změn po sezoně a předvést s ním tohle, nemá obdoby.

berjir napsal:

Jinak k tomu Hufovi - nas nejlepsi strelec Prekop potrebuje na gol 352 minut, Huf 77. Za me jasny uplatneni opce a dat mu sanci. Ten cich na goly mit musi, kdyz za zapas a ...

S tím se dá souhlasit. Má to ale i druhou stranu mince. Je otázkou, jestli bude stejně efektivní, pokud dostane větší minutáž. Ihned mě totiž napadne Ole Gunnar Solskjær (Man Utd.).

Když střídal bylo to svým způsobem na hranici trenérské geniality. Když hrál od začátku, už to tak věhlasné nebylo.

Já fakt nemám slov. Ať to hraje Bčko. Asi hrajeme nějakou soutěž o co nejvíc remíz. Hlavně proboha nevyhrát. Tak třeba za týden. A hlavně držme se toho 3 obráncového systému. Pro skladbu našeho týmu je to to nejlepší, co lze vymyslet. Čest práci!

kolina napsal:

Také jsem tu 2Ligu viděl, fakt bída ve která hrál především každý sám na sebe... Jasně, chce to fotbalisty, třeba i z Afriky, ale takové kteří nebudou hrát především "na sebe" protože chtějí další/lepší angažmá, ale ...

Pokud chceš černé dříče do základu, musíš navštívit Senegal. Tam v podstatě stačí vzít první 2-3 co uvidíš čutat do balónu.

Jediné co je potom potřeba, je stát nad nima s bičem. Do 2-3 let z nich máš hráče do Evropy za slušný peníz.

Přátelé, je to již nějaký ten pátek, co poměr šedivých vlasů na mé hlavě získal trvalou převahu nad těmi původními. O jejich úbytku ani nemluvě.

S tím se pojí i klesající úroveň paměti :-)

Mohl by mi někdo osvěžit paměť, když se tehdy již vážně řešil prodej stadiónu, jak dalece byla ve hře varianta odkupu stadiónu fanoušky (aka sbírkou)?

Ivek napsal:

Tak o futbalu bylo napsáno až až ,mně osobně dostalo ten ohňostroj a  bengálky zapálení ,jako prvně  v dne tak že zažitek o ničem ,a jako druhé zrovna když padnoul gól sralte....Nevím kdo o tom ...

Píšeš to dobře!

Vendelin napsal:

Tak v cervnu konci smlouva Beranovi (slavka) a Hulkovi. Beran chce do zahranici, Hulka se pry zatim nijak nevyjadruje. Kazdopadne to je v prdeli a vlastne dost klasika jestli Beran zmizi, celou tu dobu tady predevsim ...

Já tedy nevím. Už jsem se za poslední roky tak nějak sžil s filosofií "Sky Is the limit" aneb fantasii se meze nekladou...

Přesto by mě zajímalo, který zahraniční klub projeví o Berana zájem? Jestli je na okraji zájmu Slávie, čím zaujme někoho venku? I kdyby v Česku byl schopný dát 10 gólů za sezónu, měl by to se svojí postavou setsakramentsky těžké se někde trvale upíchnout v základu.

Kdyby hráč/agent používali hlavu, tak podepíšou na rok v Bohemce, tady se udělá maximum z pohledu klubu, aby mohl na své pozici jen a pouze ofenzivně tvořit a vidělo by se.

Znovu opakuji. Jestli ze sebe v Bohemce neudělá extra rozdiloveho hráče oproti zbytku mužstva, může na zahraničí zapomenout.

skrob napsal:

Ty vole, tak dávám střelce za litr, ale péro nikdo nevypsal, to by byl kurs ta 1000:-))

:-))))

Byl. Neříkej ale, že by ses za takový vítězný gól v nastavení zlobil? :-))

tomiisek napsal:

Od 17:30 muze hrat Sparta semifinale extraligy.

Já jsem si docela jistý, že ještě před pár dny tam bylo u našeho utkání 18h.