Detail uživatele diskuzního fóra - cossacs

Datum prvního příspěvku
08.02.2008
Celkový počet příspěvků
2007
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1626
Ptejte se vedení Bohemky 355
Tlachy a kecy 23
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
IMvPxTK3 331
KhfuOKaF 214
L/igIuJh 180
qwHZzHZ8 66
6YMLVJjo 40
6SiBJSEL 15
0A0hA++6 12
eHeGradl 8
idnT0ck/ 7
AcDxUYVz 5
+lhzWJw9 5
P/wZO0vT 5
z8wQifxl 4
m/11tAgc 3
goIJPSNw 3
xJ6ExQPt 2
KvUigWpZ 2 MarekC20
ToJUENBH 2
cjfgPMFv 2
/qnyI/Ut 2
idvMODph 2
8xMhzirW 2
/z0Nn07+ 2
L+bT2kqe 2
XwzSGb/q 2
8CNi3p1Q 2
0HVgzso/ 2
kXByga9y 2
eOP0C6D8 2
TlKC4yNs 2
JeQELL9E 1
OFpBJL19 1
snZVhjiS 1
WdSlN/1Y 1
3gRQEEuF 1
k6h04GzV 1
Pf+Qf2bV 1
RPHnG/fZ 1
VBTXD0lB 1
BPT3gDaS 1
ZoZImtE+ 1
MT8Imzm4 1
wORYtVZX 1
YOzGsWQV 1
f3zhDD+8 1
qs7zUcdq 1
RsrQdFfv 1
s3WhcMuv 1
MsOruKM1 1
FGkQ08Qx 1
rbByERuN 1
OvD5w1ev 1
xG3ZxcYB 1
cyqsHpsf 1
Eqmc+qVZ 1
jtkDQ/lc 1
pYHSCHe5 1
CX/+sPi8 1
xbA5apB/ 1
yFgrsvIi 1 pop
UIzrp8sz 1
wubgcDKF 1
aQAJNuQT 1
mGuw20ry 1
MQlv+UMH 1
lhVtmH3Z 1

sasek napsal:

Dle čeho soudíš, že smlouvu nedostaneme?

Jen si myslím že nás tam město prostě nechce. Jsou to pozemky kde by se dalo stavět. Samozřejmě doufám že se mílím. 

tomiisek napsal:

Nas brzdi stadion, mit uz ho 10 let vyreseny, tak do Bohemky davno nekdo prisel, pro prazske investory bychom byli mnohem atraktivnejsi, nez mit klub na dalku a muset dojizdet. Pro ego cloveka v baliku by bylo atraktivnejsi ...

No bohužel mám v tuto dobu pocit, že nakonec ani Pantáta stadion nezrekonstruuje. Vzhledem k tomu, že vše závisí na dlouhodobém pronájmu od města, které nás tam zřejmě ani nechce bojím se, že se blíží konec.

Demínka napsal:

Tak naše taktika přivádèt hráče, které nikdo nechce,  jsou po zranění, končí jim smlouva, nebo jen potřebují někde dohrát kariéru se neukazuje být příliš účinná. Doufám, že se po sezoně někdo chytne za nos, vyrazí ...

A za co by to asi tak někdo udělal. Zvláště pokud chce pantáta financovat rekonstrukci stadiónu. První hráč po zranění už je na cestě. Bojím se že e s tímto lazaretem hráčů po zranění, kteří jsou náchylnější na další zranění a většina z nich už nikdy nehraje s nasazením co před zraněním to bude jen a jen horší. Jinak jsem vůbec nepochopil příchod Hufa. Záloha neexistuje již dlouho, ale také sehnat dobrého záložníka zadarmo nebo za málo peněz je dnes téměř nemožné. Jediná cesta je formou zkoušení hráčů z ciziny. Pochybuji, že v tuhle dobu do Bohemky přiteče odněkud spousta peněz.

bonano30 napsal:

Komedie

A on si jako někdo myslel, že jako mávnutím kouzelného proutku budeme najednou hrát fotbal? V této sezóně nevychází vůbec nic od příchodů po stadion. 

No pane trenére body z venku jsme doma opět nepotvrdili. Co je špatně? Není to už na psychologa. Z posil co přišli dávat góly dál jeden jen Huff. Hra celkem fajn, ale ta produktivita to je hrůza.

Demínka napsal:

Dobře, to je třeba akceptovatelný z jeho pohledu. Ale já nerozumím tomu, jaký je jeho přínos pro tým. Vždyť se prakticky nepotká s balonem. Nehledě na nějaké góly a asistence, které by měl jako útočník ...

Jak jsem psal níže v jiné sestavě, která hrávala druhé poločasy v přípravě mu to šlo daleko lépe. Prostě a jednoduše někteří hráči si na hřišti nesednou s jinými hráči. Mě přišlo, že mladší sestava mu seděla daleko víc.

pop napsal:

Nikdo nepřijde, vždyť se rovnou omlouvaj, že nám nikdo nechce pomoct. Podle mě se na to vysrali přes zimní přestávku a teď budou brečet.

tomiisek napsal:

Muzik je totalni zahadou, mozna svetovy rekordman v tom, ze jakozto utocnik dostal sanci uz v 55 zapasech, aniz by dokazal skorovat. V takove porci zapasu skoruje i vetsina obrancu.

Měl jsem možnost sledovat několik přípravných zápasů a je pravda že po jeho akcích směrem do vápna a následných přihrávkách padlo hodně gólů. Bohužel, většinou nastupoval v druhé půli kdy ale hrála velmi odlišná sestava od té co je v mistrovských zápasech. I takový Kozák pálil o sto šest. Taky v druhých poločasech padalo daleko více gólů. Je to asi i pro zamyšlení pro pana trenéra.

Lamas napsal:

Bohužel je to tak, že ze soupisky 27 hráčů, má trenér k dispozici jen 17. Je to dost alarmující. Tolik zraněných jsme naposledy měly za trenéra Haška. Přestupové období končí snad 22.2. tak jsem zvědavý ...

No trenér říkal že posílení je třeba, ale zároveň také naznačil že se nemusí nic povést. Takže já nečekám vůbec nic. A k čemu je například Huff to teda nechápu.