Detail uživatele diskuzního fóra - rio napo

Datum prvního příspěvku
26.06.2020
Celkový počet příspěvků
1176
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1117
Tlachy a kecy 59
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
kB0FhYSu 1124
UGavDhGU 8
Z8OJbKYv 7
5SE8MHrw 3
7b7oewPn 3
+c+NnFVj 3
pgGQ4EnB 2
0DQ83kbc 2
iJZNo4TD 2
t/rmJzb/ 2
tBQilbro 1
iulED6KQ 1
gPbx7KIa 1
Sy9jePRu 1
Sbr/Zuz3 1
1J1iTy2G 1
krnLh7ey 1
K+jGy6cX 1
/DQgXsy7 1
mWFtYvDU 1
/y8GbsHP 1
kU6wUVPC 1
HuJB7g0y 1
UuhL/CGa 1
Uo+/eBqW 1
qH0/5l/9 1
0Y14AUfI 1
Y8fBO+yC 1
DqT5q+xG 1
7a78Ixc+ 1

To že podepsal Hůlka jsem považoval za jasné znamení, že p. Veselý zůstane. Kdybych si měl tipnout na nějakého nespokojeného hráče, volil bych Köstla s tím, že mu nechutná situace, kdy trenér hraje mladého Kácu a mazák sedí.

Jestli bude nějaká změna - a já jsem příznivcem p. Veselého -, tak co říkáte na Kozla. Bude volný. 

CarlUweSteeb napsal:

Hraci Veselyho moc nemusi - tedy bych se nedivil,ze bude konec a od cervence novej trener. Coz by mohlo vysvetlovat i ty super vykony z jara.

Viz včerejší Liga naruby cca 48-53min. Že by něco viselo ve vzduchu?

Antonin3 napsal:

Rekl to lakonicky myslis ze by si sam rekl ze se na to dosty vyprdl

Já bych řekl že komicky. Něco ve stylu: kde asi ...druzi udělali chybu. A teď už dosti klasiků. Nasrali mě neskutečně.

Až teď jsem si přečetl Křapku a nejsem si jistý, zda jsem byl na stejném zápase, který on popisuje. A tohle je věta, která by zasloužila tesat do kamene.

Největší chyba byla pustit Trummera přímo doprostřed. Jinak přesně nevím, v čem jsme u toho gólu udělali chybu.

V Bohemce se poslední roky nepochybně zlepšila mediální práce s fanoušky. Klub tu a tam představuje nové pracovníky a mírně posiluje aparát. To určitě stojí nějaké finanční prostředky. Kádr Áčka je dost rozsáhlý a jsou v něm kusy (úmyslně nepíšu fotbalisté), kteří na ligu nemají. Ale ti stojí také prachy.

A pak je tady protipól, prý neexistující skautské oddělení. Trenér Veselý to takto říkal v jednom našem pořadu - tuším Zeptej se .... Skauting prý dělá pouze on a Držmíšek. To bych u pana majitele předpokládal lepší managerskou kvalitu a vyhodnocení výsledků stávajícího sportovního úseku. Zaměstnat skutečně kvalitního sportovního ředitele, za kterým by jeho práce byla vidět, by stálo prachy, ale neplatili by se v takovém měřítku kusy k ničemu. A o tom, že jich u nás pár máme, asi není  pochyb. Otázkou ovšem je, zda se odpovědní dokáží dostatečně orientovat a takového člověka najít. Jsem přesvědčen, že vynaložené úsilí a prostředky by se vrátily. Nebo se mýlím?

Včera jsme ještě před výkopem po druhém gólu odešli, tak nevím, zda a jak náš kotel, kterému jinak za neúnavné skandování patří uznání, jako obvykle děkoval fotbalistům. Protože jim děkuje i po mizerných zápasech, možná by se vůdčí osobnosti kotle měli zamyslet, zda je po takovém zápase a hlavně předváděné hře jako včera neprojevit svou nevoli a naštvání. Jak můžou být spokojeni a děkovat hráčům za výkon, když jsme všichni viděli co předvedli a své naštvání jasně vyslovil i trenér na tiskovce. Vážení kotelníci, součástí vzájemného vztahu je i kritika. Hráči musí vědět a pocítit, že jim jejich výkony nejsou fanouškům lhostejné.  Všude na světě tomu tak je a tak vás žádám, řekněte jim i vy, že takhle fakt NE! Děkuji.

Mě snad trefí. Nemůžu usnout, asi vzteky. Ta chamraď uhrála skoro čtvrtinu svých bodů s námi. Slovy klasika :za co, soudruzi? Za co jsem si tohle zasloužil?

Co mě asi nejvíc sere, je neschopnost přihrát. I v situacích, kdy dotyčný má dost prostoru a chce rychle přihrát, jdou balony do ..... Cit v noze nula! Pak už jen chytání se za hlavu. Na to vám seru, lemplové ubozí! Tolik míčů kolik zbytečně vyhodíme ze hřiště my, nevyhodí nikdo jiný. Ta nekvalita našich hráčů v základních fotbalových činnostech je alarmující! Ale tohle je v jejich věku už nikdo nenaučí. Taky se přidávám ke kritikům Kozáka. Ještěže nám ho sparta neprodala :)). Nenasazování Hufa taky nerozumím.

Při cestě z Budějovic řekla dcera větu, která vystihuje vše podstatné:

Ve slovniku u slova zoufalci najdeš znak  Bohemky.