Detail uživatele diskuzního fóra - Fan1905

Datum prvního příspěvku
22.11.2020
Celkový počet příspěvků
450
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 436
Družstvo fanoušků Bohemians 3
Tlachy a kecy 11
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
IB2ASRaD 167 Klokanekst, Fans1905
QGvD85wQ 82 fans1905, Klokanekst
wnEdkN7/ 77 fans1905, Doubrava Oldris
kfScaym+ 71 Klokanekst
+tlzj54v 9
ALJYacHj 8
7ki+vGr8 3
fYa1BVfS 3
14aw9Kl9 3
K0wk9tWO 2
Kk0iukMP 2
sXtRCCQ4 1
EeSmjLqj 1
r44RlXlV 1
FpduyeS/ 1
MeA1gJDn 1
/hk2bVXS 1
QX/9IbWE 1
lteXgcEl 1
J1kOA2N9 1
A4zsppTD 1
+jsnQINE 1
td+WtMzY 1
061ux6XK 1
nFdAogog 1
UDp1OQNg 1
N+dyYNCo 1
sXHrQ+xy 1
z9XOgtvl 1
kxmIQXXz 1
nwc29tRO 1
zj1iMSgH 1 Lubo1
Kvyx13jy 1
OpXFZ75h 1 badys, cézar, kovalam

CarlUweSteeb napsal:

Hraci Veselyho moc nemusi - tedy bych se nedivil,ze bude konec a od cervence novej trener. Coz by mohlo vysvetlovat i ty super vykony z jara.

Přísného trenéra chce málokdo. Herně na tom nejsme špatně. Trenér říká výstavba hry. I v posledním utkání, kde jsem byl, jsme byli o něco lepší. V případě remízi jsme byli vlastně zachráněni. Nejsme ohroženi sestupem jako za Haška. Stačí jen něco uhrát. 

Kritiky bylo hodně. Ale jsou tu zápasy další. Je možné vše odčinit. V dalším zæpase musíme povzbudit pro záchranu.

Dnes jsem si prohlédl zápas ze záznamu. Po vytřídání nám chyběl hráč typu Ristovského, aby podržel míč. Ten Sparťan předvedl velice špatný výkon. Naši nebehali řádně, jen vyklusávali. Takhle se nehraje za Bohemku !!

Poslední gól, střelec postupoval podél vápna cca 10 m  jako v házené a nikdo po něm nevystartoval. Poté vystrelil a nebylo to podle mě  úplně k tyči. Poslední zápasy s nimi 5 porážek a jedna remíza. Oni bojovali na krev. Podobně to bude se všemi. Bezkrevny výkon a budou porážky. 

Tak v posledních 5 zápasech 4 porážky a jedna remíza !!! Je čas to napravit !

panasonik13 napsal:

Ligové fotbalové asociace (LFA) potrestala Bohemians 1905 kvůli chování fanoušků Příznivci Bohemians se provinili pronesením a použitím pyrotechniky a nevhodnými pokřiky

Takže svým počínáním vyhráli nad "pantátou"?

Luky99 napsal:

Zdravím, chtěl jsem koupit lupeny pro mě a šestiletýho syna na zápas s Pardubkama a koukám, že na hlavní je vyprodáno. Je to opravdu tak, nebo se ještě budou pouštět nějaké lístky do prodeje? Na ...

Teď jsem uvolnil místo z permanentky. Tak pospěš.

I když jsme hráče i trenéra za minulý zápas “sepsuli”, tak je tady pořád náš milovaný klub Bohemka. Musíme hráče v maximální míře povzbudit. Proto do hledišť a udělat masivní podporu ?