Detail uživatele diskuzního fóra - JohnZ

Datum prvního příspěvku
18.12.2021
Celkový počet příspěvků
352
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 337
Tlachy a kecy 15
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
t3Mox2vs 12
Q/n7LgsJ 7
JM9boQUz 5
Lqv85WFC 5
VyLxbNxA 5
cyv7d3CL 5
R463LPKO 5
FBGLl1W8 4
gym8lHVO 4
2pvXoyDu 4
KTcFAze4 4
XtlAi2ST 4
wqBH2Qf+ 3
wWDTGckR 3
lBjpBlx2 3
EustfCCC 3
VtqXMW9F 3
h2hTTdZg 3
Phcrml6x 3
adKYa4bA 3
oE7f63qT 3
7nxfjvna 3
f4Feriot 3
v2wcbHUZ 2
v4Xz3BVZ 2
Dk1GFomn 2
PVUlbkWp 2
b2l55gz8 2
WV85tIap 2
C4BtsfNN 2
cI1hu67Y 2
tevAJF0e 2
suV+6DW0 2
3iC+bVHk 2
sy7gNqi7 2
p9fnUiHV 2
+cTCG4Q2 2
Nsvr0VxN 2
m/LDnR97 2
Wz4Q3zCj 2
c8n4er/A 2
bW0mmR+d 2
edGQLyxq 2
2DvUpCeq 2
zebnPFEK 2
ww5ZOaho 2
lZpzFQsY 2
o8sGbxAd 2
XHSo9qWx 2
/M1XDozg 2
aT6aeWI/ 2
rb7zwA9z 2
X0hv6Qks 2
AIEUb0eg 2
oUD0IkAh 2
tAGnAUjr 2
vlnL4qfq 2
Qe+gOaOX 2
heBQvCI3 2
rNrWr/1H 2
hO8xPRE3 2
EuJvVLJi 2
DDp0T0yC 2
BWD82izM 2
jbPVO4st 2
BUu/X1t8 2
AiKF5M6G 2
wavnG9KC 2
H8hFPtri 2
KHtz6Nhq 2
NxNWXg2J 2
VdiKeMtk 2
CSwVC8Ua 2
f6DoVjpj 2
5RElcRz9 2
In1GTMz+ 1
mxxekxfh 1
Wsu//p7v 1
2GtHp7FP 1
3FhbyOy/ 1
8oM+19gH 1
6rZ4kdkH 1
cMGUMq+E 1
1V/E1M5y 1
D0jxZB6M 1
SKAvqzDO 1
apnlWq4K 1
3QD5WUSG 1
5TW9Lw+I 1
hZLt5srQ 1
+WoFKqaJ 1
bQLvbIyg 1
Z6fcL+MJ 1
YUi9M+Bv 1
sN7Krzej 1
+lINoecR 1
1yIrgYqL 1
ej0Ko8QN 1
LQCBUqWT 1
tISzTh2y 1
gCMoTnky 1
YFjNGztG 1
7oXII8X0 1
SQ7mXwxm 1
x2fHfJb+ 1
BGRwInq2 1
3ydfCTtc 1
DaIFEK8T 1
beG+Q9r6 1
c7LfW2nl 1
+LAs3aAk 1
UvFGyiTT 1
N/EvhS0M 1
LxSC7yoc 1
bl74wbEz 1
Sp1O6ngR 1
XbMrdAFs 1
pjsTZ7vn 1
3GS7iVxW 1
bpcyI2Ua 1
m11+JyaM 1
9e70O/4j 1
XCxnILYE 1
ebCBumQu 1
Irg5UUJk 1
R2Ne2fqv 1
FN5oibwT 1
uOmhCzJ6 1
e9oCkySK 1
9QzUw2qG 1
Lv8aHemB 1
dgLEwyEC 1
fPux8c/j 1
xVQlvZyb 1
xGGhseP0 1
CvSl13PC 1
HQgvnFKx 1
OCyyowgW 1
eSwldeW+ 1
otTGgidn 1
GalGJrap 1
tHcw+dbE 1
LY/t3LYd 1
FspNKDda 1
7RuVjVqp 1
9yGGmczV 1
dUapZyji 1
wSZmqFCK 1
lkc7uVBW 1
iDY9bYwx 1
3EFLYriR 1
T6EaFbMY 1
GXvrXYLo 1
89ve65Bu 1
Y1zjSYwJ 1
af5yqZu6 1
B3Zb5D6G 1
MXxh612G 1
5KAfS03u 1
ArhNJ4I/ 1
ufCkzVUX 1
tvSCnjqz 1
Z4ZFg5Ny 1
YWFDQdKw 1
O4wJiet7 1
i4v9olTA 1
68bJs9Bv 1
GuOl+bjm 1
9+tbISJP 1
jS0x9jWp 1
41PQ5WCP 1
1Bf55nDi 1
ILzZtVku 1
TKbRsVmc 1
oH5cTXZ5 1
DHE5+pEh 1
0vM0coFR 1
J+pmjWOI 1
QS4yRJ6P 1
vU4QdIVQ 1
T+vzbypb 1
kRuE/1aI 1
qqXQAOzB 1
B7MX+Omo 1
AovmBfZD 1
8Hx9nOr1 1
OWicZSeO 1
kMyKJxMM 1
WmB6zSlU 1
hPIRo/jg 1
K/7zips8 1
KcShBMpj 1
2eANswT2 1
EcVoKupU 1
rhC+pMtE 1
eEiKkhT0 1
bJUBYKQw 1
IaKn0cEs 1
bQXvYIJY 1
0YezaJPD 1
quTXnf8h 1
2qpZa9YT 1
b4z/ToL0 1
uCLa0q89 1
YJqyuw3y 1
59byO+9g 1
n2pKAkuz 1
ifeztxAB 1
pJwYGd7T 1
5XKTGr/c 1
tHq5GKa8 1
3ki+ctrz 1
5j43pYx2 1
FxUCoZuc 1
91QlwfWZ 1
/kx1Bp0r 1
Lx88lt7A 1
JjmetzGv 1
SYhiYn3L 1
9a4TEw2j 1
ugbuv0Wx 1
aa06rH5b 1
KCrrT3S4 1
1p6abKjp 1
Zdsio6hY 1
ATdCp84E 1

kolina napsal:

Jako fanoušci platíme, fandíme, doufáme, věříme, ale ostatní to nepřekvapuje. No jo, ale co na to vše "Pantáta"?!?                        Tak či onak BOHEMKA DO TOHO!!!

To je přesně co nechápu.Nedokážu si představit,že by mu takhle pracovali zaměstnanci v jeho firmě a jemu to bylo jedno.Proč fotbalový klub nevede stejně?Musí už taky jednou vtrhnout do kabiny a udělat bordel,jinak to asi bude hráčům u zadku pořád.Je to už třetí odfláknutý zápas v krátký době.Je zajímavý,že trenér to vždycky popíše přesně,na tiskovkách nadává,ale žádná změna.

K dnešnímu výkonu stručně.Plivli jste do tváře všem fanouškům!Tenhle měsíc bez výplaty hoši!

kolina napsal:

 Ano ve všem s tebou cca souhlasím... Teda až na jednu podstatnou věc, píšeš: " ideál dva až tři hráče stejný kvality na jeden post" Tak když by to mělo být vše na nejvyšší úrovni tak na to ...

Jasně,ty tři hráče to sem přehnal.To si může dovolit první trojka.Ale dám příklad.Až se uzdraví Smrž tak by se měl prát o místo v sestavě s Hůlkou.A k nim bych se nebál přivést hladovýho kluka z našeho béčka nebo odněkud z druhý ligy.Ať se perou a tlačí na sebe.To je problém naší ligy,že spousta frajerů si řekne mám svý jistý,nikoho lepšího nemaj tak můžu polevit.

Podle mého názoru je Dostál na svůj věk mimořádně rychlý hráč,umí pravou stranu rozpumpovat a navíc dá i dobrý centr.Díky za něj.Kovařík už rychlejší nebude,ale ta jeho zlatá levačka by nám chyběla.Smrže bych neodepisoval,doufám že po zranění ukáže naplno co v něm je.A zastal bych se ještě jednoho mazáka co tu občas dostává naloženo a to je Hybš.Podle mě odvádí solidní výkony.Jinak omlazení musí přijít.Problém je,aby nepřišli hráči na náhodu ale podle toho co chceme hrát a v jakým systému.Navíc v dnešním fotbale se cení univerzálnost.Dneska máme hodně hráčů ale pak má trenér stejně problém smysluplně vystřídat.Prostě ideál dva až tři hráče stejný kvality na jeden post.A to bude ve vypuštěným českým rybníku fuška.I když Hradec tam má dneska vychvalovanýho hráče co hrál před lety kraj.

Ještě vzpomenu na dva borce co u nás končili kariéry jako kmeti.Karel Jarolím.Tehdejší spolupráce s mladíčkem Kuchařem nezapomunutelná.Otec i syn v jednom týmu.A dnes známý trenér Petr Rada.To jsme hráli druhou ligu.Jeho řev na spoluphráče museli slyšet lidi v bytech u pošty.

Tak poslouchám trenéra a zní to jak balzám na mou duši.Budeme odvážně lovit na trhu,musíme omladit,musíme být všichni k sobě nároční jinak se nikam neposuneme.Ještě ty slova přetavit do činů.Sledoval jsem pozorně budoucí posilu Pleštila a podle včerejšího výkonu nic moc.Potěšil Huf.Přesně zabiják do vápna.Dobře se tam orientuje,ví kam se postavit.Nemusí být moc vidět ale jako jeden z mála to tam flákne.Jednoznačně uplatnit opci.Ristovski i kdyby hrál desetkrát v základu tak nula.Vedení zná roky situaci s brankáři.Nerad to říkám,ale všichni tři ligový průměr.Léta nejsme schopný sehnat jasnou jedničku,která chytí něco navíc.Nechápu.Nutná výměna celý obrany.Tam to hoří.Sehnat někoho do zálohy místo Berana.Nebude to jednoduchý.Musí už skončit přestupová politika ve stylu podíváme se komu skončí smlouva.Opravte mě,možná říkám nesmysl,ale jediný hráč za kterýho jsme dali něco málo natvrdo byl Hronek ze Zlína.Jinak hostování a hlavně hráči po konci smlouvy.Neuvěřitelný.

rio napo napsal:

Tak co očekáváte od zítřejšího zápasu? Minule jsem jel na černý kůže dost přesvědčený, že to dopadne, ale tentokrát vlastně nevím. Furt ve mě převládá pocit zklamání a rozčarování. Nejen z postavení v tabulce, ale ...

Očekávám to co od každýho zápasu.Maximální nasazení,profesionální výkon,prostě chci aby pod nima hořela tráva.Potom odpustím remízu i prohru.Ty vlažný odfláklý výkony v Karviný a na jihu mě budou strašit dlouho.Takže by se borci měli dnešním výkonem omluvit.Je vidět,že pohárový rok byl ojedinělý úspěch.Nebylo moc zranění,všechno si maximálně sedlo.Na to,aby se tohle opakovalo pravidelně,musí klub jinak fungovat.Je to pořád dokola.Přivést správný profesionály na správný místa,náročnost na všechny v klubu,více profesionalismu a už méně řečí o rodinný pospolitosti,přesně vědet jaký hráče a na jaký posty přivést,budovat mančaft s nějakou vizí a bylo by toho ještě hodně.Nechci se pořád opakovat.Tohle si musí uvědomit majitel.Já být na jeho místě, tak po těch dvou hrozných výkonech bych zašel do kabimy a trochu je namotivoval,třeba pokud tady chcete odvádět tohle tak se fotbalem nemusíte živit,určitě ne v Bohemce a za moje peníze.

rio napo napsal:

Jestli bude nějaká změna - a já jsem příznivcem p. Veselého -, tak co říkáte na Kozla. Bude volný. 

Někde jsem slyšel že je o něj zájem v Polsku.Navíc bych počkal.Myslím,že se trenér po Euru sám rozhodne,zda zvládne dvě role.Jinak volných trenérů jsou mraky.

bonano30 napsal:

Souhlas.Ovsem jak se říká, všechno zlé,je pro něco dobré.........třeba bude sektor za brankou o to víc strmější,než se plánovalo 

Přesně.Udělat něco jako má Dortmund nebo starý anglický kluby na dvě patra.Využít každý milimetr a naprat to do výšky,ať tam tomu ušlechtilýmu spolku nejde ani paprsek slunce.Nechápu co tam v pásu deseti metrů mají tak důležitýho.

Trenéra jsem dosud hájil,ale měl by mít odvahu rázně jednat.Kadlec se Shejbalem měli zůstat už po půli v šatně.Viděl jsem nedávno zápas Teplic a Frťala tam vyhodil dva borce po třicátý minutě.Chce to vyčistit kádr o přebytečný fotbalisty,myslet na kvalitu a ne kvantitu.Kozák návrat do Sparty B a i tam to bude mít těžký.Nechápu proč hraje končící Puškáč a ne Huf.Soukup nejistý,nedovedu říct kdo má být jednička v bráně.Po odchodu Jedličky zase problémy.Obrana šílená a bez důrazu.Jediný pozitivum je pro mě Matoušek.Často tady řešíme rozhodčí,ale Berka dneska i minule co nás pískal výborný.Nechme je být a radši se věnujme našemu výkonu.Dneska v první půli ještě pro nás vymyslel faul na Vondru,jinak šel soupeř sám na bránu.Po Karviný jsem zase vytočenej.Doufám,že z toho ještě neuděláme drama.

Tak na splnění mého přání z bodu jedna jsem čekal jen několik hodin.Skvělá zpráva.Díky kapitáne a věřím že povedeš Bohemku k lepším časům.