Detail uživatele diskuzního fóra - karass

Datum prvního příspěvku
17.07.2002
Celkový počet příspěvků
2080
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1938
Ptejte se vedení Bohemky 123
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 14
Jiná komunita 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
iM0t9Vny 218
zwDatUey 174
+sfDWdEH 103
fPDEhC9N 80
oyKKF2gu 23
YI6W49b8 21
NfFc5wAp 4

rio napo napsal:

Tak co očekáváte od zítřejšího zápasu? Minule jsem jel na černý kůže dost přesvědčený, že to dopadne, ale tentokrát vlastně nevím. Furt ve mě převládá pocit zklamání a rozčarování. Nejen z postavení v tabulce, ale ...

Já očekávám maximálně remízu bohemky a slabší návštěvu. Za těch 7 letošních bodů tradičně darovaných dynamu si naši hráči nic víc nezaslouží. V pátek jsem se díval na forbalcom, kde naši vyhráli v Houstoni, krom Nováka dez pendlů a bylo to lepší než minule, kdy jich bylo 6.

odpovědět

rio napo napsal:

Mě snad trefí. Nemůžu usnout, asi vzteky. Ta chamraď uhrála skoro čtvrtinu svých bodů s námi. Slovy klasika :za co, soudruzi? Za co jsem si tohle zasloužil?

Já to nesu ještě hůře. Nemám slov a je mi u prdele, jestli poslední zápasy na jihu byly prodané, nebo se z nějakého důvodu vůbec nebojovalo. Výsledek je stejný. A že vždy přenecháme body zrovna "udavačům", to mě teda poser (dnes se mi smál jeden pán, který černé kůže také nemusí a naznačil, jestli bohemka s dynamem nemá družbu, prý se to i rýmuje, na jedné straně udavači a na druhé kamarádi prodavači).

Borek1 napsal:

Nejhorší je, že se za naší hru už i stydím.

Tak v telce a na počítači jsme si tu ostudu s kámošem prohlédli znovu, jeho slova - prodaný..

rio napo napsal:

Při cestě z Budějovic řekla dcera větu, která vystihuje vše podstatné: Ve slovniku u slova zoufalci najdeš znak  Bohemky. 

Jo, tak snad jenom zoufalci, pořád to zní lepší než prodejci. A ještě udavačům, asi víme o čem je řeč. Ale co je vlastně lepší a horší. Já končím, bylo toho na mne dnes fakt dost a na náhody nevěřím. Bohemko, splnila cíl, dynamo si jako vždy asi zachránila, takže fotbalu zdar!!

kolina napsal:

Jsem na tom podobně s tím rozdílem, že  PERMICE zase koupím, ale určitě už ne PREMIUM, to už prostě neee... Ono čeho je moc toho je příliš a dnes to byla třešnička na dortu!     BOHEMKA ...

Plánovaná??

Klidně to smažte. Vsadil jsem dnes na prohru mojí celoživotní lásky bohemky - už ne BOHEMKY. Čekal jsem, že v sázce prohraju budu šťastný. Já vyhrál a nejsem šťastný, nejsem ani, nešťastný, jsem podveden jako všichni alespoň trochu normální  fanoušci klokanů. Příště v Budějcích zase naschle a Ďolíčku také, ale s někým jiným, komedianti.

Omlovám se za článek téměř o ničem, byla to jakás takáž zkouška.

rio napo napsal:

Kurvy černý nás řezají historicky. Prosím kluci, jsme bez nervů a tlaku, tak jim konečně naložte, ať si už konečně přestanou ze mě utahovat kámoši v Písku na fotbale. 

Ahoj, napsal jsem příspěvek co čekám od sobotního určitě korektního mače v ČB, jak je to tam vždy. Nějak to neodešlo, asi jen mou vinou, tak to znovu zkouším, raději se k onomu rádoby zápasu více vyjadřovat nebudu.

misaspisa napsal:

Tak jsem to pocital sam a posledni uz skoncit nemuzeme, ale v barazi jeste ano. Naivne doufam, ze k zachrane nepovedou nejaky usmoleny remizy, ale krasnej fotbal plnej golu, kterej budou produkovat hraci, kteri nam ...

Nemažeme..