Detail uživatele diskuzního fóra - Martin0505

Datum prvního příspěvku
30.07.2006
Celkový počet příspěvků
222
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 197
Ptejte se vedení Bohemky 5
Fotbal - ČR a zahraničí 1
Tlachy a kecy 16
Bug Reporting 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
4496bJ9s 4 RMCF, qwerd
tyi4+gbS 3
ZUTka8A4 1
3T6UMmqo 1
yqtJ1mc/ 1
FJPzNQiD 1
C//chZ3F 1
hHuiADtA 1 Pardik
q3DPsMmu 1
OPEi7sly 1
10hjTBDn 1 poustmen
m2EO9PRa 1

Dunajská právě vypadla z 1. předkola konferenční ligy. Čermák nebyl v sestavě. Už teď jsme dál a budeme ještě dál :)

Hrubajz napsal:

Nenastoupil ani poločas proti Dukle. Plzeň ho dle mne chce prodat. Takže tím je asi Bohemka ze hry.

Nevím přesně jak to chodí v reálu, ale ještě do zítřka má u nás platný kontrakt o hostování. Třeba potom bude hned jasněji.

Fan1905 napsal:

Podle mého názoru vstupné na celkem neznámý klub jsou dosti vysoké i když v posledních třech letech byl dvakrát mistr a jednou druhý. Uvidíme na Letné.

Dvakrát účastník jara konferenční ligy, z toho jednou čtvrtfinále

clockan1 napsal:

Právě jsem navštívil stránky našeho fanshopu, synátor bude mít narozeniny, a musím bohužel konstatovat, že nabídka dětského zboží je tak žalostná, že holt nechám vyrobit triko s potiskem individuálně... Bohužel mi náš fanshop evokuje svým sortimentem ...

Pod tohle se podepisuji. Nevěřím, že by nebyla poptávka, aby nabídka byla v tomto ohledu širší/zajímavější. Pak je i trošku obtížnější vychovávat další generaci. :) 

Vertigo napsal:

hola hola hola, Ázerbájdžán volá! Mám dvě místa v autě, kdyby měl někdo zájem...

Já to měl teda v plánu vlakem. :))

skrob napsal:

Ty vole ani nášivky, to je peklo.

Zkus napsat na info email fanshopu. Když jsem sháněl body pro nás, tak jsem se taky divil, že to v e-fanshopu není. Po komunikaci přes to info jsem to nějak sehnal. Ale už si nejsem jistý, jestli to šlo koupit online nebo jsem musel do prodejny.